Ford Focus
Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line X CAMERA | NAVI & CARPLAY | AD-CRUISE | WINTER-PACK
Direct kopen, basisprijs: € 25.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.745,-
LEASEPRIJS: € 362,64 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.400,49 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line X CAMERA | NAVI & CARPLAY | AD-CRUISE | WINTER-PACK |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 juni 2025 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 30.745 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 362,64 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHT-13-P |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 114 kw / 156 pk |
| Laadvermogen: | 601 kg |
| Gewicht: | 1.404 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.005 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 725 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 17 inch lichtmetalen velgen - 5x2-spaaks Y-design in Rock Metallic
- Achterspoiler
- Afwerking boven- en onderzijde portierramen in zwart
- Agate Black
- Akoestisch gelamineerde voorruit
- Dakreling Zwart
- dimlichten automatisch
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels incl. omgevingsverlichting
- full-LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen voor met bochtverlichting
- Privacy glass
- regensensor
- side-skirts
- Sportieve unieke ST-Line achterbumper inclusief diffuser
- Verchroomd dubbel uitlaatsierstuk
- verwarmde voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- SYNC 4 navigatiesysteem met 13,2 inch touchscreen
- 2x USB poort (type A en C) op achterkant middenconsole
- 12.3 inch personaliseerbare Digital Cockpit
- Bang & Olufsen audiosysteem met 9 speakers en 1 subwoofer (totaal 675 Watt)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Draadloos laden mobiele telefoon
- FordPass Connect - Embedded Modem
- radio
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- Dual Zone Automatische Airconditioning
- voorstoelen verwarmd
- achterbank met armsteun en skiluik
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- EasyFold 60:40 achterbankleuning
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom
- FordKeyless Entry voorportieren incl. FordPower startbutton
- Lederen stuurwiel in ST-Line design met afgeplatte onderkant
- Lederen stuurwiel in ST design met City Silver stiksel en afgeplatte onderkant
- Lendensteunverstelling op de bestuurdersstoel
- Middenconsole met armsteun
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- ABS, ESP, Traction Control, Emergency Brake Assist en Hill Start Assist
- achteruitrij assistent
- Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonoom noodremsysteem
- bandenspanningscontrolesysteem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Lane Assist
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- Pre-collision Assist met Post Impact Braking, Lane Keeping Aid en Lane Departure Warning
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Bumpers in kleur
- derde remlicht
- Driver Assistance Pack
- Fabrieksgarantie
- Instructieboekjes aanwezig
- Isofix
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Sportieve wielophanging: 10mm verlaagd
- stuurwiel verwarmd
- USB Aansluiting
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Winter Pack